Flow Canvas 16/17

+ DÁREK dle VÝBĚRU!
GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!
SklademDoprava zdarmaFlow Canvas 16/17zobrazit větší obrázek

All-mountain mistrovské dílo vytvořené v dílně Flow - dámský snowboard Canvas.

doporučená cena: 12.190,- Kč
Vaše cena: 8.490,- Kč
bez DPH: 7.017 Kč | Cena v EUR: 338,85 €
ušetříte: 3.700,- Kč --> 30%
Výrobce:FLOW
Dostupnost:
Zboží expedujeme do 24 hodin. Před vyzvednutím na prodejně nás kontaktujte nebo proveďte objednávku na osobní odběr. Sklad není součástí provozovny.
Expedice do 24 hodin
VytisknoutDoporučitPorovnat
Doprava: ZDARMA
Vyberte variantu
VYBERTE DÁREK
Délka (cm)Cena včetně DPH
Počet kusů
Snížit početZvýšit počet
Informace o produktu:

Flow Canvas 16/17

Špičkový model Canvas je od skluznice až po topsheet naplněn těmi nejlepšími funkcemi, aby každá jízda stála za to. Je dodáván s nejmodernější technologií Kush-Control, využívající uretan, strategicky umístěný ve skluznici, hranách a horní vrstvě. Tyto uretanové vložky pomáhají přizpůsobit se každému terénu, absorbují nárazy a snižují vibrace.
I-Rock profil prolíná rocker mezi nohama pro přirozený pocit a zvýšenou stabilitu v různých podmínkách, zatímco camber na špičkce a patě vás požene k maximálnímu výkonu.

Technologie

Premium Kush-Control Technology - využítí uretanu v horní vrstvě, hranách a základně k tlumení dopadů, snížení vibrací, což má za následek hladší a předvídatelnější jízdu.

Prohnutí
I-Rock - reverzní hybrid camber s konvexní zónou v prostoru mezi vázáním a plochou těsně před špičkou a patkou - to charakterizuje konstrukci I-Rock. Díky tomu lze s prknem snadno řezat oblouky a zároveň se není třeba bát „kousnuté" hrany. I-Rock tak v sobě kombinuje „surfový" pocit z jízdy spolu se stabilitou a pořádným popem.

Shape
Tru-Twin - TruTwin je esencí tvaru parkových prken. Stejná vzdálenost od špičky i patky umožní jízdu v přirozeném směru, nebo snadno přeskočit a jet fakie.

Jádro
ReFlex - nejlehčí a nejcitlivější jádro od Flow, poskytuje vám nejlehčí dřevěnou konstrukci se zachováním pevnosti. Poskytuje reakce v místech, kde to potřebujete pro jednodušší jízdu.

Laminace
Triaxial 0°/45°/90°/Carbon-7 Stringers - Flow karbonové kompozity spletené triaxiálně mají delší vlákna běžící pod úhlem 45° spolu se sedmi uhlíkovými nosníky uprostřed spojené do skelných vláken. Tento laminát dodává desce zpoloviny měkčí ohnutí a umožňuje rychlou odezvu, potřebnou pevnost a stabilitu.
Kush-Control Premium Sidewalls 98A Durometr Urethan - uretanová hrana je fúzována přímo do dřevěného jádra

Skluznice
Sintered 4000 - rychlost, absorpce vosku a odolnost, to jsou hlavní přednosti skluznice Sintered 4000. Jedna z nejrychlejších a nejodolnějších skluznic v nabídce.
Kush-Control Premium Base/75A Durometr Urethan - uretanové vložky jsou umístěny mezi dřevěným jádrem a základním materiálem, tylo vložky umožňují deskám Flow přizpůsobit jakémukoliv terénu, absorbovat dopady, snížit chvění a poskytují tak větší stabilitu při jízdě

Sidecut
3-D Dual-Transitional - měkčí špička a pata a agresivní radius v oblasti vázání zaručují hladkou jízdu s vynikající přilnavostí.

Flex
6

Produkt Flow Canvas 16/17 si můžete vyzvednout osobně, případně nechat poslat Českou poštou nebo PPL.

Zobrazeny dotazy k produktu: Flow Canvas 16/17 snowboard
- přídávání dotazů se řídí určitými pravidly
Zobrazeny komentáře k produktu: Flow Canvas 16/17 snowboard
- přídávání komentářů se řídí určitými pravidly
Alternativní zboží k produktu:

Flow Canvas 16/17

Flow VIPER 15/16 + DÁREK dle VÝBĚRU!
Flow VIPER 15/16 + DÁREK dle VÝBĚRU!
5.565,- Kč
GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

Flow Viper je snowboard designovaný speciálně pro začínající jezdce, spolehlivě tě provede začátky a dodá ti jistotu v učení oblouků.

PORADÍME VÁM
Matěj Velev - 774 780 561
J. Konvalinka - 774 780 566
info@online-sport.cz
Heuréka - Důvěryhodný obchod
Facebook