Flow ERA 16/17

+ DÁREK DLE VÝBĚRU ZDARMA!!!
GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!
SklademDoprava zdarmaFlow ERA 16/17zobrazit větší obrázek

Flow Era je freestylová stálice, ale i přesto se vám z ní pořádně zamotá hlava. Neděláme si srandu. Od grafiky až po její konstrukci.

doporučená cena: 10.690,- Kč
Vaše cena: 7.483,- Kč
bez DPH: 6.184 Kč | Cena v EUR: 294,42 €
ušetříte: 3.207,- Kč --> 30%
Výrobce:FLOW
Dostupnost:
Zboží expedujeme do 24 hodin. Před vyzvednutím na prodejně nás kontaktujte nebo proveďte objednávku na osobní odběr. Sklad není součástí provozovny.
Expedice do 24 hodin
VytisknoutDoporučitPorovnat
Doprava: ZDARMA
Vyberte variantu
VYBERTE DÁREK
Délka (cm)Cena včetně DPH
Počet kusů
Snížit početZvýšit počet
Informace o produktu:

Flow ERA 16/17

True-twin board je navržený s profilem I-Rock. V místě mezi inserty je opačné prohnutí a směrem ke špičce a patce plochá oblast, je tak umožněn lepší odraz a pop. Era vám dopřeje brát raily útokem a kickery odpalovat.

Technologie

Plus Kush-Control Technology - využítí uretanu v horní vrstvě, hranách a základně k tlumení dopadů, snížení vibrací, což má za následek hladší a předvídatelnější jízdu.

Prohnutí
I-Rock - reverzní camber s konvexní zónou v prostoru mezi vázáním a plochou těsně před špičkou a patkou - to charakterizuje konstrukci I-Rock. Díky tomu lze s prknem snadno řezat oblouky a zároveň se není třeba bát „kousnuté" hrany. I-Rock tak v sobě kombinuje „surfový" pocit z jízdy spolu se stabilitou a pořádným popem.

Shape
Tru-Twin - tvar snowboardu je dokonale symetrický pro vyváženou jízdu, jak na regular, tak na switch. Jibbing, polety i rychlá jízda, to vše s větší rovnováhou a stabilitou.

Jádro
ReFlex - nejlehčí a nejcitlivější jádro od Flow, poskytuje vám nejlehčí dřevěnou konstrukci se zachováním pevnosti. Poskytuje reakce v místech, kde to potřebujete pro jednodušší jízdu.

Laminace
Biaxial Glass/Carbon-7 - jedinečná konfigurace dvojosých sklolaminátů vytváří hladkou, ale citlivou desku. Sedm uhlíkových pruhů spojené do skelných vláken vytváří snadno ovladatelnou a pevnou desku.

Kush-Control Topsheet|85A Durometr Urethan - uretanové vložky pod špičkou a patou absorbující dopady, zvyšují přilnavost hran a poskytují hladkou jízdu.

Skluznice
Sintruded 3000 - základní materiál nabízí ryhlost a sílu pro vaše jezdecké dobrodružství
Kush-Control Premium Base/85A Durometr Urethan - uretanové vložky jsou umístěny mezi dřevěným jádrem a základním materiálem, tylo vložky umožňují deskám Flow přizpůsobit jakémukoliv terénu, absorbovat dopady, snížit chvění a poskytují tak větší stabilitu při jízdě

Sidewalls
Kush-Control Premium Sidewalls/93A Durometr Uretan - uretanová hrana je fúzována přímo do dřevěného jádra

Sidecut
3-D Dual-Transitional - měkčí špička a pata a agresivní radius v oblasti vázání zaručují hladkou jízdu s vynikající přilnavostí.

Flex (1-10)
5

Produkt Flow ERA 16/17 si můžete vyzvednout osobně, případně nechat poslat Českou poštou nebo PPL.

Zobrazeny dotazy k produktu: Flow ERA 16/17 snowboard
- přídávání dotazů se řídí určitými pravidly
Zobrazeny komentáře k produktu: Flow ERA 16/17 snowboard
- přídávání komentářů se řídí určitými pravidly
PORADÍME VÁM
Matěj Velev - 774 780 561
J. Konvalinka - 774 780 566
info@online-sport.cz
Heuréka - Důvěryhodný obchod
Facebook