HANNAH

Firma Hannah se zaměřuje na výrobu kvalitního outdoorového vybavení, oblečení, termoprádla, stanů, spacáků, batohů, ale i lyžařského oblečení a doplňků.

Hannah je tradiční značkou lidí, kteří si oblíbili sport s kvalitním, technicky dokonalým vybavením vyrobeným z technicky dokonalých materiálů. Mezi nejznámější používané technologie patří například vlákna Micra, prodyšné materiály Tactel a activTec nebo voděodolné materiály DryPeak. Dokonalá vlastnosti se přitom u značky Hannah snoubí s atraktivním designem.

http://www.hannah.cz/Hannah SERAK 3 Thyme +DÁREK dle VÝBĚRU!!!
Hannah Shelter 3 capulet olive +DÁREK dle VÝBĚRU!!!
Hannah SERAK 2 Thyme +DÁREK dle VÝBĚRU!!!
Hannah SERAK 3 Thyme +DÁREK dle VÝBĚRU!!!Hannah Shelter 3 capulet olive +DÁREK dle VÝBĚRU!!!Hannah SERAK 2 Thyme +DÁREK dle VÝBĚRU!!!
4.990,- Kč
3.149,- Kč
5.490,- Kč
3.799,- Kč
4.790,- Kč
3.589,- Kč
GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

Klasický kopulovitý stan Hannah SERAK 3 Thyme pro 3 osoby, nově s 2 vchody a 1 apsidou. Duralová 2 prutá konstrukce.

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

Prostorově komfortní stan Hannah Shelter 3 tunelové vnější konstrukce určený pro pobyty v kempech pro 3 osoby.

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

Klasický kopulovitý stan Hannah SERAK 2 Thyme pro 3 osoby, nově s 2 vchody a 1 apsidou. Duralová 2 prutá konstrukce.

Hannah SERAK 4 thyme +DÁREK dle VÝBĚRU!!!
Hannah Rheya Anthracite - AKCE!
Hannah AURIS Lady lime green/bright white dámská - AKCE!
Hannah SERAK 4 thyme +DÁREK dle VÝBĚRU!!!Hannah Rheya Anthracite  - AKCE!Hannah AURIS Lady lime green/bright white dámská  - AKCE!
5.490,- Kč
4.118,- Kč
2.990,- Kč
1.489,- Kč
3.490,- Kč
1.890,- Kč
GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

Lehký a skladný kopulovitý stan Hannah SERAK 4 thyme pro 4 osoby.

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

Dámská zimní městská bunda Hannah Rehya s prodlouženým střihem, nakládanými kapsami, přinechanou kapucí s kožíškem a manžetami na rukávech je perfektní řešení pro ženy, které milují vlastnosti outdoorového oblečení, ale ve městě by si v něm připadaly nepatřičně.

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

Dámská zimní bunda Hannah AURIS Lady lime green/bright white dámská s výraznými barevnými party moderního a mladistvého vzhledu je vhodná nejen pro zimní sportovní aktivity, ale i pro zimní procházky po městě.

Hannah Wayve Gray melange/bright white +DÁREK dle VÝBĚRU a DOPRAVA ZDARMA!!!
Hannah MIRELLA Lady blue atol/fuchsia red dámská +DÁREK dle VÝBĚRU a DOPRAVA ZDARMA!!!
Hannah Rheya Gray melange +DÁREK DLE VÝBĚRU!!!
Hannah Wayve Gray melange/bright white +DÁREK dle VÝBĚRU a DOPRAVA ZDARMA!!!Hannah MIRELLA Lady blue atol/fuchsia red dámská +DÁREK dle VÝBĚRU a DOPRAVA ZDARMA!!!Hannah Rheya Gray melange +DÁREK DLE VÝBĚRU!!!
3.290,- Kč
1.890,- Kč
3.490,- Kč
1.890,- Kč
2.990,- Kč
1.799,- Kč
GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

Dámská bunda Hannah Wayve s kapsou na skipas a sněhovým límcem v pase vás nenechá na pochybách, k čemu je určená. Je to klasická zimní lyžařská bunda moderního designu, který využívá i zajímavé materiálové struktury. Na lyžích i snowboardu oceníte mikroporézní polyuretanový zátěr Drypeak. Neprofoukne, dobře odolává mokrému sněhu a přitom dobře odvádí vlhkost, kterou při fyzické námaze produkuje vaše tělo.

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

Dámská atraktivní zimní bunda Hannah MIRELLA Lady blue atol/fuchsia red dámská delšího střihu, která zaujme asymetrickými prvky i netradičními barevnými kombinacemi. Pro všechny, kdo se nebojí moderních trendů.

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

Dámská zimní městská bunda Hannah Rehya s prodlouženým střihem, nakládanými kapsami, přinechanou kapucí s kožíškem a manžetami na rukávech je perfektní řešení pro ženy, které milují vlastnosti outdoorového oblečení, ale ve městě by si v něm připadaly nepatřičně. Materiály bundy Rheya byly zvoleny tak, aby majitelky bundy bez úhony přežily hodně dlouhou zimní procházku. Zateplení z polyesterové střiže Duratherm High Loft spolehlivě funguje i ve vlhkém počasí, a před zimní plískanicí vás ochrání mikroporézní polyuretanový zátěr Drypeak 1500.